Slachtoffers van digitale kinderlokkers steeds jonger

17.10.16
Kinderen die digitaal in de val worden gelokt met grooming zijn steeds jonger. Het aantal meldingen van kinderporno is tot nu toe dit jaar al ruim verdubbeld tegenover vorig jaar.
Deel bericht

Beeldschermen maken kinderen dom. Of niet?

17.10.16
Smartphones, iPads en computerschermen maken kinderen dommer. Het monotoon vegen over een tabletscherm draagt niet bij aan de hersenopbouw en het is slecht voor de concentratie. Althans, dat beweert de Duitse psychiater Manfred Spitzer.
Deel bericht

'Beeldschermen niet goed voor kinderen'

17.10.16
De discussie over de negatieve gevolgen van smartphone- en tabletgebruik is weer heropend. De oorzaak: het nieuwe boek Digiziek van Duitse psychiater Manfred Spitzer. In zijn nieuwe boek betuigt de internationaal bekende Duitse psychiater dat digitale media ervoor zorgen dat kinderen hun motoriek en zintuigen onvoldoende ontwikkelen.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)