Wat voor rekenaar ben jij?

16.04.12
Ben jij een typische hoofdrekenaar, of kan je niet zonder rekenmachine? Hou je van getallen of krijg je er eerder ‘’uitslag’’ van? Ben je op de komma nauwkeurig, of meer van het afronden? Doe mee met het nieuwe Groot Nationaal Rekenonderzoek en krijg antwoord op wat voor rekenaar je bent. Dit onderzoek is expliciet niet uitsluitend voor fanatieke rekenaars bedoeld. Ook mensen die denken of vinden
Deel bericht

Toets voor Fries lezen

16.04.12
Dinsdag 10 april presenteerden Cito en de Provincie Fryslân in het Provinsjehûs de toets begrijpend lezen Fries. Basisscholen in Friesland kunnen voortaan het Fries van leerlingen testen door middel van een speciale Cito-toets. De toets richt zich op groep 8 en meet het tekstbegrip van de leerlingen. Dat geeft de school inzicht in het niveau van begrijpend lezen van de kinderen.
Deel bericht

Osse school in actie voor illegale leerling

16.04.12
De John F. Kennedyschool in Oss komt in actie voor een leerling van deze school, afkomstig uit een gezin dat illegaal in Nederland verblijft. Het gezin had tot voor kort een verblijfsvergunning omdat het in eigen land (Burundi) levensgevaarlijk was. Maar omdat de situatie in Burundi nu weer veilig wordt geacht moet het gezin van de Nederlandse overheid het land verlaten.
Deel bericht

Coach4you programma voor brugklassers

16.04.12
De overgang van de vertrouwde basisschool naar het voortgezet onderwijs is een spannende periode. Om dit makkelijker te maken, kunnen aankomende brugklassers worden begeleid door een coach van het project Coach4you. Kinderen die naar verwachting problemen zullen ondervinden tijdens de overgang van het ene schooltype naar het volgende, kunnen worden begeleid door een coach .
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)