OM wil cel en beroepsverbod ontuchtige leraar

31.08.12
De 56-jarige Arnhemse leraar van een basisschool in het Gelderse Groessen moet 1 jaar cel krijgen, waarvan de helft voorwaardelijk en een beroepsverbod. Dat heeft het Openbaar Ministerie (OM) vrijdagmiddag geƫist voor de rechtbank in Arnhem.
Deel bericht

Scholen gesloten na instorting plafond

31.08.12
In een lokaal van basisschool Het Schrijverke in Geertruidenberg is vrijdagochtend voor de les een deel van het plafond naar beneden gekomen. Toen dat gebeurde was er niemand in het lokaal aanwezig. De gemeente heeft dat bekendgemaakt.
Deel bericht

Scholenactie: Suske en Wiske zeggen nee tegen pesten

31.08.12
De Landelijke StichtingTegenZinloosGeweld en Standaard Uitgeverij starten op woensdag 26 september de scholenactie: Suske en Wiske zeggen nee tegen pesten! Alle basisscholen in Nederland worden uitgenodigd om hier aan mee te doen. De scholenactie vraagt tips aan de kinderen die later door een jury als 10 beste tips aan alle basisscholen wordt aangeboden
Deel bericht

Geen toestemming voor hindoeschool Den Haag

31.08.12
Er komt voorlopig nog geen Hindoestaanse middelbare school in Den Haag. Een aanvraag daarvoor is afgewezen door het ministerie van Onderwijs omdat er niet voldoende leerlingen zijn. De school hoopte eigenlijk deze maand officieel open te kunnen gaan. De Haagse Stichting Hindoe Onderwijs gaat in beroep tegen de uitspraak.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)