Oorlogsboeken over Anne en Leo: een aanwinst voor school en huis

04.05.13
Twee onlangs verschenen jeugdboeken streven allebei hetzelfde doel na: de Tweede Wereldoorlog voor jonge kinderen toegankelijk maken.
Deel bericht

PO-Raad pleit voor eenduidig onderzoek naar schooladviezen

04.05.13
De PO-Raad vindt dat er nader onderzoek moet worden gedaan naar schooladviezen en de schoolloopbaan van leerlingen. Daarbij moet zowel worden gekeken naar het schooladvies, de score van leerlingen op de cito-eindtoets als de resultaten die zij halen na drie jaar middelbare school. Volgens de PO-Raad is dat nodig om een goed en eenduidig beeld te krijgen van de kwaliteit van de schooladviezen.
Deel bericht

Kwaliteit onderwijs niet ter discussie, wel financiele controle

04.05.13
De kwaliteit van het openbaar basisonderwijs in Werkendam, Aalburg en Woudrichem staat niet ter discussie en is van een voldoende niveau. De verbeterpunten zijn vooral te vinden in de ontwikkelijg van een meer heldere strategische meerjarenplanning en de versterking van de kwetsbare relatie met de Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad (GMR).
Deel bericht

PO-Raad brengt krimp in beeld

04.05.13
De terugloop van het aantal leerlingen en de gevolgen ervan voor het onderwijs, krijgen momenteel veel aandacht. Op de website van de PO-Raad, die zich al jaren om dit onderwerp bekommert, vindt u veel informatie over de ontwikkelingen die met deze krimp te maken hebben.
Deel bericht

Strijd om titel 'Sportiefste basisschool' barst los

04.05.13
De basisschool met het meest vooruitstrevende beleid op het gebied van bewegen en sport mag zich binnenkort ‘sportiefste basisschool van Nederland’ noemen. Acht basisscholen uit het hele land dingen op 15 mei mee naar die titel.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)