MIJDRECHT - Coach4you zoekt vrijwilligers voor het coachen van een brugklasser. Sommige kinderen die de overstap moeten gaan maken van groep 8 naar de middelbare school vinden dat heel erg moeilijk.Als de leerkracht van groep 8 denkt dat zo'n leerling daar misschien een probleem mee krijgt, kan de hulp van Coach4you worden ingeroepen.
De Brabantse scholenstichting Scala voor primair onderwijs dacht het goed voor elkaar te hebben. Bij een reorganisatie vorig jaar vielen geen gedwongen ontslagen, omdat 24 leraren met vrijwillige vertrekregelingen opstapten. De Belastingdienst Den Bosch ziet het vrijwillige vertrek als een vervroegde uittreding.
Op 27 mei komt Minister Kamp naar Arnhem voor de viering van 7 Gelderse Basisscholen die dankzij het plaatsen van zonnepanelen en LED-verlichting nu stroomneutraal zijn. Iedereen die geïnteresseerd is in duurzaamheid is van harte welkom samen met ons mee te vieren. Kijk voor het dagprogramma op www.slimopgewekt.nl.
Ouders en kinderen van de Kerckeboschschool in Zeist zijn maandagochtend op school bij elkaar gekomen om te praten over de vermissing van de twee Zeister broertjes Julian uit groep 4 en Ruben uit groep 6.
Na het succes van Juf Jannie - Letters leren lezen is er nu een vervolg op de app, dit keer om woorden en zinnen te leren lezen.
De app past geheel bij het leesonderwijs op school, maar kan nu juist thuis worden ingezet!
Een groep ouders heeft de wens om in Lelystad een nieuwe basisschool op te richten. Het gaat om een school die streeft naar onderwijs op basis van Rudolf Steiner pedagogie.De ouders hebben zich verenigd in het Nieuwe School Initiatief (NSI). Het NSI wil graag voldoende draagvlak creëren voor het realiseren van deze unieke school.
Maar hoe maak je als leerkracht in het basisonderwijs wetenschap en techniek interessant voor kinderen? Juf in opleiding Dorieke Drenth (tweedejaars studente op Stenden) heeft daar geen problemen mee