Experts: Peuters screenen op taalproblemen niet zinvol

19.11.14
Een Amerikaanse expertgroep heeft de methodes beoordeeld die gebruikt worden om te bepalen of zuigelingen en peuters risico lopen een taalachterstand op te lopen, en ook de instrumenten die na een diagnose worden ingezet.
Deel bericht

Afkomst van invloed op ontwikkeling woordherkenning

19.11.14
Kinderen van buitenlandse afkomst hebben een andere behoefte aan taalstimulering dan kinderen met een Nederlandse achtergrond.
Deel bericht

24.000 Haagse kinderen hebben steun nodig bij schoolkosten

19.11.14
De ouders van in totaal 24.000 kinderen in Den Haag kregen in 2013 steun bij het betalen van schoolkosten. Dat vertelt Stichting Leergeld Den Haag aan Omroep West.
Deel bericht

Landelijke opmars voor Stichting Behoud Kleine Scholen

19.11.14
De Stichting Behoud Kleine Scholen probeert meer en meer landelijk te gaan. Dat laat de stichting weten. De expansie is nodig, 'want alleen dan kunnen we echt een vuist maken tegen de opheffing van kleine scholen', aldus medeoprichter Bouwien Rutten.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)