Ouders overrulen onderwijsinspectie

17.01.12
Het SCP-rapport heeft veel stof doen opwaaien. De conclusies uit het SCP-onderzoek zijn erop gebaseerd dat oudertevredenheid een minstens zo sterke indicator voor onderwijskwaliteit is als de ondervindingen van de onderwijsinspectie. Dat is opvallend en het bespreken waard.
Deel bericht

Tweede editie van e-zine POdium online

17.01.12
POdium 2, het e-zine van de PO-Raad staat online. Met deze keer aandacht voor: De kracht van ICT, Lobbyen: een onzichtbaar spel, Slecht nieuws goed communiceren, Reacties op de poll 'een school met minder dan 50 leerlingen kan onderwijskwaliteit niet waarborgen en een column van CDA woordvoerder onderwijs Kathleen Ferrier
Deel bericht

Primair onderwijs en OCW maken afspraken over verhogen onderwijskwaliteit

17.01.12
In een bestuursakkoord dat vandaag is ondertekend, hebben minister Marja van Bijsterveldt en staatssecretaris Halbe Zijlstra met PO-Raad voorzitter Kete Kervezee prestatieafspraken voor de komende jaren vastgelegd voor het primair onderwijs. Deze afspraken moeten leiden tot verhoging van de onderwijskwaliteit en een versterking van de kwaliteit van het onderwijspersoneel.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)