17.07.21
Hoe werken scholen aan kwaliteitsverbetering? Aan welke thema’s werken ze en welke rol speelt hun leerlingpopulatie bij de keuze? Vragen die inspecteurs stelden voor het onderzoek ‘Kwaliteitsverbetering en de leerlingpopulatie’. Ze vertellen wat ze hoorden.
17.07.21
Ieder jaar een week vol positieve, landelijke aandacht voor het onderwijs en haar professionals, zodat het onderwijs de positieve aandacht krijgt die het verdient. Dit jaar is 'Samen voor de toekomst' het thema en Amersfoort de Nationale Onderwijsstad.
17.07.21
Basisschool Onze Wereld in de Haagse wijk Transvaal ontvangt een flink bedrag uit de pot van 8,5 miljard euro aan coronasteun. Maar wat heeft een directeur aan geld dat niet uitgegeven mag worden om leraren beter te betalen?