Aanpassingen in klokkenluidersregeling heeft gevolgen voor onderwijswerkgevers

17.12.21
De Wet bescherming klokkenluiders wordt aangepast en dat heeft ook gevolgen voor werkgevers in het onderwijs. De PO-Raad past zijn modelklokkenluidersregeling hierop aan.
Deel bericht

Interview | Zonder nieuwe leraren verandert er weinig

17.12.21
Het nieuwe kabinet wil met miljarden euro’s extra de groeiende kansenongelijkheid in het onderwijs aanpakken: ieder kind moet voortaan dezelfde kansen krijgen. Maar gaat dat lukken met dit coalitieakkoord? Thijs Bol, onderwijssocioloog aan de Universiteit van Amsterdam, is sceptisch.
Deel bericht

Basisscholen nog langer dicht? "Voorbereidingen getroffen voor langere schoolsluiting"

17.12.21
Het is de bedoeling dat het schooljaar op maandag 10 januari volgend jaar hervat wordt. Maar Everink houdt er rekening mee dat die datum niet in beton gegoten is. "We denken ook na over een situatie waarin de scholen langer gesloten blijven. Wat kunnen we dan aanbieden?", vraagt hij zich af.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)