Bestuurder SvPO-scholen verbijsterd over uitspraken onderwijsminister

19.04.22
"Pasen kan aanleiding zijn voor bezinning, maar afgelopen dagen zaten we vooral met frustratie en verbijstering", schrijft voorzitter Misha van Denderen van Scholen voor Persoonlijk Onderwijs in een brief aan de ouders van kinderen op zulke scholen.
Deel bericht

Scholen voortvarend bezig met Nationaal Programma Onderwijs

19.04.22
Meer dan de helft van de schoolleiders zegt dat het goed lukt om hun plannen uit het Nationaal Programma Onderwijs uit te voeren, ondanks uitdagingen zoals de sluiting van scholen in december en januari. Op een klein deel van de scholen komt het programma niet goed van de grond. Dat blijkt uit de tweede voortgangsrapportage van het programma die aan de Tweede Kamer is gestuurd.
Deel bericht

AOb-leden massaal tegen verandering schoolvakanties

19.04.22
Driekwart van de AOb-leden is tegen het voorstel van de regering om de kerstvakantie te verlengen en de zomervakantie te verkorten. “Het verschuiven van een week vakantie is lapwerk”, vindt AOb-voorzitter Tamar van Gelder. “Zorg liever voor kleinere klassen en goede ventilatie in de klas.”
Deel bericht

Kinderopvangbranche wil geen 'schooltje spelen' voor kleuters

19.04.22
De Brancheorganisatie Kinderopvang vindt het geen goed idee om jonge kinderen leerdoelen op te leggen. Kinderen tot 6 jaar moeten kunnen spelen omdat het hen creatief en weerbaar maakt, aldus de brancheorganisatie.
Deel bericht

Vrijwillige ouderbijdrage: brochure, visual en praktijkvoorbeelden

19.04.22
Informatie en praktijkvoorbeelden in brochures, pdf-bestanden en visuals over de vrijwillige ouderbijdrage op basisscholen en middelbare scholen. Scholen mogen ouders om een ouderbijdrage vragen voor extra activiteiten buiten de lessen om. Deze bijdrage is vrijwillig. Extra activiteiten zijn bijvoorbeeld schoolreizen of sportdagen.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)