Gespecialiseerd Onderwijs

Kamer: gemeente draait op voor kosten falend leerlingenvervoer speciaal onderwijs

19.10.22
Gemeenten moeten opdraaien voor de kosten die ouders van kinderen in het speciaal onderwijs moeten maken om hun kinderen op tijd op school te krijgen. Dat vindt een meerderheid in de Tweede Kamer.
Deel bericht

Video | Elijah overhandigt petitie leerlingenvervoer aan minister

19.10.22
Elijah Delsink (voorzitter LBVSO) overhandigde woensdagochtend een petitie om de crisis in het leerlingenvervoer op te lossen aan minister Dennis Wiersma (Primair en Voortgezet Onderwijs). Leerlingen in het speciaal onderwijs worden momenteel vanwege een tekort aan chauffeurs soms te laat of zelfs niet opgehaald, terwijl andere opties om naar school te komen niet haalbaar zijn.
Deel bericht

Zoektocht naar vermiste Hebe en begeleider Sanne hervat bij Waspik

19.10.22
De politie zoekt vandaag "met man en macht" verder naar de 10-jarige Hebe Zwart en haar begeleider Sanne (26). Rond 09.30 uur is de zoektocht samen met het Veteranen Search Team met 100 personen hervat, meldt een woordvoerder op Twitter.
Deel bericht

Leesbevordering | Twaalfde editie De Weddenschap van start

19.10.22
Drie BN’ers: Shirma Rouse, Phi Nguyen en Dorentina trappen De Weddenschap feestelijk af in de week van 1 november. Samen met (v)mbo-klassen en praktijkonderwijs zullen zij in Woerden, Lisse en Maastricht hun handtekening zetten onder het contract van De Weddenschap, de leesbevorderingscampagne voor (v)mbo en pro leerlingen.
Deel bericht

Kinderen in speciaal onderwijs vaak veel te laat opgehaald

19.10.22
Leerlingen in het speciaal onderwijs moeten vaak uren wachten op vervoer. Koninklijk Nederlands Vervoer geeft de problemen toe en roept op om chauffeurs een werkweek van 40 uur aan te bieden: "Dat maakt het werk aantrekkelijker"
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)