10.11.23
Enkele jaren geleden heeft Bureau Jeugd en Media De InternetHelden ontwikkeld. Gratis lessen mediawijsheid voor onderbouw vo.
Er is nu een hele nieuwe reeks speciaal voor vso - de groep die net zoveel (sociale) media gebruikt als kinderen in het reguliere onderwijs, maar een net wat andere aanpak nodig heeft. Geen account nodig voor de docenten. Iedereen kan erbij.
10.11.23
In de nieuwe special ‘Werken aan welbevinden’ van Didactief vinden onderwijsprofessionals bevindingen uit onderzoek, duiding door experts en voorbeelden uit de schoolpraktijk, die handvatten en inspiratie bieden. Zodat ze goed onderbouwde keuzes kunnen maken bij het werken aan welbevinden van leerlingen en lerarenteams en hier op eigen wijze verder mee aan de slag kunnen gaan.
10.11.23
Woensdag 8 november kwamen 30 genomineerden uit het hele land naar Beeld & Geluid in Hilversum voor de leukste award uitreiking van Nederland: de Special Media Awards. De Special Media Awards zijn de landelijke prijzen voor mensen met een verstandelijke beperking die zelf media maken.