04.06.13
Medezeggenschapsraden op lagere en middelbare scholen krijgen meer mogelijkheden om een vuist te maken tegen falende schoolbestuurders. Dat heeft de Tweede Kamer dinsdag besloten.
04.06.13
Het succesvolle Face2Face project van de ontwikkelingsorganisatie CARE Nederland en haar partners heeft in de afgelopen drie jaar al bijna 2500 leerlingen inzicht gegeven in de achtergrond van de problematiek rondom mensenrechtenkwesties in Afrika.
04.06.13
De meerkeuzevraag is de grootste steen des aanstoots in de kritiek op het examen Nederlands. Een groep hoogleraren stelde in een brief aan het ministerie van Onderwijs dat meerkeuzevragen het maken van een examen tot een kunstje degraderen, waar geen tekstbegrip aan te pas komt. Deskundigen zijn verdeeld.