Workshops voor (toekomstige) docenten geschiedenis en maatschappijleer

15.02.14
De Tweede Kamer organiseert speciaal voor (toekomstige) docenten maatschappijleer en geschiedenis gratis workshops onder de titel 'Tweede Kamer in de klas'. Docenten kunnen deze ervaring in hun eigen lessen gebruiken om jongeren spelenderwijs duidelijk te maken wat democratie inhoudt en hoe de politiek werkt.
Deel bericht

Initiatiefwet SGP over de regeling van het onderwijstoezicht

15.02.14
De SGP heeft bij de Tweede Kamer een voorstel ingediend om diverse onderwijswetten te wijzigen. Daarmee moet het onderwijstoezicht doeltreffender worden geregeld. De PO-Raad ondersteunt de kern van het wetsvoorstel: De rol en taken van de Inspectie van het Onderwijs kunnen beter worden afgebakend.
Deel bericht

Clinic 'veilig uitgaan' voor leerlingen Raalte

15.02.14
Alle tweedeklassers van havo/vwo van het Carmel College in Salland gaan op dinsdag 18 februari naar een clinic over 'veilig uitgaan is veilig thuiskomen' in de Leeren Lampe. Deze clinic is onderdeel van de verkeerseducatie die Carmel College Salland aanbiedt in samenwerking met de gemeente en de provincie.
Deel bericht

Examenfraudeurs Ghaldoun moeten 86.000 euro betalen

15.02.14
De drie hoofdrolspelers in de eindexamenfraude bij de ISG Ibn Ghaldoun in Rotterdam vorig voorjaar moeten flink in de buidel tasten voor hun daden. Het ministerie van Onderwijs heeft de drie per brief laten weten dat ze samen 86.000 euro moeten betalen voor de extra kosten die zijn gemaakt.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)