Wat scholen van Google kunnen leren over creativiteit stimuleren

08.06.15
Wat motiveert je om te werken? Geld, is waarschijnlijk een van de eerste antwoorden die mensen zouden geven. Maar dat is niet helemaal waar. In zijn boek Drive, schrijft Daniel Pink over de ‘radicale’ technieken die het Australische softwarebedrijf Atlassian en Google gebruiken om hun medewerkers gemotiveerd en creatief te houden. En nee, dat is niet het bedrag op het maandelijkse salarisstrookje.
Deel bericht

Landelijke Scratch-wedstrijd voor PO en VO

08.06.15
Wie doet mee met het organiseren van een landelijke Scratch-wedstrijd voor het PO en VO? Idee van de wedstijd is simpel: wie bouwt het leukste spel?
Deel bericht

Gemengde vriendschappen nog schaars bij kinderen

08.06.15
Een kind op een 'gemengde' school plaatsen, is niet genoeg om vriendschappen tussen kinderen van allerlei afkomsten tot bloei te laten komen.
Deel bericht

School krijgt drie ton cadeau van ict-bedrijf Afas

08.06.15
Een middelbare school uit een Rotterdamse achterstandswijk krijgt 3 ton sponsorgeld van softwarebedrijf Afas. De SP is zeer kritisch en voorspelt ongelijkheid in het onderwijs.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)