13.01.26
Fatbikes en e-bikes zijn niet meer weg te denken uit het straatbeeld, zeker onder jongeren. Maar met de populariteit groeit ook het aantal ongelukken. Daarom krijgen leerlingen van het Willem de Zwijger College in Hardinxveld-Giessendam een verkeerscursus.
13.01.26
De Raad van State is scherp in haar oordeel over het wetsvoorstel Strategisch personeelsbeleid en arbeidsmarktregelingen. Volgens het advies is onvoldoende onderbouwd waarom wetgeving nodig en effectief zou zijn, ondanks het belang van strategisch personeelsbeleid voor schoolbesturen.
13.01.26
Veel Nederlanders schatten hun levensverwachting te laag in, waardoor ze het risico lopen hun pensioen niet toereikend te regelen. Met name hoogopgeleide vrouwen worden gemiddeld ouder dan ze zelf verwachten, wat volgens experts kan leiden tot financiële problemen op latere leeftijd.