Al sinds 1990 verzorgen de studenten van EuroCollege Hogeschool uit Rotterdam en Amsterdam ondersteuning bij het ABN AMRO World Tennis Tournament (ABN AMRO WTT), het grootste indoor tennistoernooi van Europa.
De eerste twaalf Friese scholen hebben donderdag tijdens een feestelijke bijeenkomst in obs De Bolster in Eastermar het certificaat ontvangen voor de succesvolle invoering van de pestaanpak M5.
De politie heeft bewust gekozen niet te gaan kijken bij een brandalarm in een school in Driebergen. Om kwart over elf kreeg de politie de melding. Vijf uur later brandde het pand tot aan de grond toe af.
Het is zover. Muiswerk Educatief introduceert vandaag de eerste oefenmodule voor het vak economie. Vanuit het onderwijs kregen wij veel vraag naar oefenprogramma’s voor economie. Economie 1 is hiervan het resultaat. Een enorm uitgebreid programma voor het vmbo, de lagere niveaus van het mbo en de onderbouw van havo/vwo.
De scholen in Brabant sluiten vrijdag hun deuren voor de carnavalsvakantie. Veel mensen gebruiken het weekje vrij voor een wintersportvakantie, anderen blijven thuis om er carnaval te vieren. Volgens de ANWB en de VerkeersInformatieDienst zal het begin van deze vakantie geen verkeersproblemen opleveren in Nederland.
Vraag Pabo-studenten wat belangrijk is in de ontwikkeling van leerlingen en ‘de koppeling met de leefwereld’ zal zeker genoemd worden. Koen Steeman is er in ieder geval mee doodgegooid toen hij vijf jaar geleden de lerarenopleiding verliet.
Het schooladvies is nog lang niet leidend bij de toelating van een achtstegroeper tot de middelbare school. Volgens een steekproef van de Onderwijsinspectie worden in een op de elf onderzochte regio's leerlingen op de middelbare school alleen beoordeeld op hun schooladvies.
Een ‘School van de 21e eeuw’. Dat is volgens Han Theil – directeur van De Pijler – en Tjepko de Boer – directeur van De Brug – het kenmerk van hun basisscholen. Techniek en automatisering zijn belangrijk gecombineerd met hoofd, hart en handen.