Ervaar hoe is het om te lezen met dyslexie

19.06.15
Nee, dit zijn geen Egyptische hiƫrogliefen. De Britse ontwerper Daniel Britton heeft dyslexie en wil anderen graag beter laten begrijpen hoe is het om te leven met deze aandoening.
Deel bericht

Onderwijsraad pleit voor terugkeer mavo op middelbare scholen

19.06.15
De mavo moet weer terugkomen als apart onderwijsniveau op middelbare scholen. Daarvoor pleit de Onderwijsraad in een advies dat vrijdag is aangeboden aan de Tweede Kamer.
Deel bericht

Leerlingen Ede maken commercial over schadelijke ballonnen

19.06.15
Leerlingen Hilmar Derksen (17) uit Oosterbeek en Daan Korssen (17) uit Amerongen van Technasium Het Streek in Ede presenteerden donderdag 18 juni hun project: een televisiecommercial over de schokkende gevolgen van het oplaten van heliumballonnen.
Deel bericht

Grotere leerwinst door begeleiding leerkrachten bij gebruik formatieve toetsen

19.06.15
Als leerkrachten in het reken-wiskundeonderwijs op de basisschool worden ondersteund bij het gebruik van formatieve toetstechnieken, presteren de leerlingen beter. Dit blijkt uit onderzoek van de Universiteit Utrecht, uitgevoerd in groep 5. Formatieve toetsen laten zien wat leerlingen al kennen en kunnen, zodat leerkrachten hun onderwijs daarop kunnen aanpassen.
Deel bericht

Nieuwe app helpt mensen met een spraakbeperking in hun communicatie

19.06.15
Een nieuwe app, genaamd cChats, helpt mensen die niet kunnen praten met hun communicatie. Het hulpmiddel is sneller dan bestaande middelen doordat het logisch opeenvolgende zinnen in meerkeuzevorm aanbiedt aan de gebruiker.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)