Een gezellig en leerzaam kerstdiner

19.11.15
De kerst is een mooie tijd om gezellig samen te zijn. Samen te eten. Maar ook om even stil te staan bij anderen. Zoals oorlogskinderen. Zij zijn meestal op de vlucht voor geweld. Vaak zonder ouders. En zijn met de feestdagen niet gezellig samen. Organiseer het War Child kerstdiner om hen te helpen.
Deel bericht

Website gelanceerd over Evaluatie Passend onderwijs

19.11.15
De meerjarige evaluatie van Passend onderwijs is vanaf nu te volgen via de website http://www.evaluatiepassendonderwijs.nl. Hier houden de onderzoekers de vorderingen in de verschillende deelonderzoeken bij en worden de uitkomsten gedeeld met iedereen die daarin interesse heeft.
Deel bericht

Autisme niet altijd levenslang

19.11.15
De diagnose PDD-NOS in de kindertijd zegt niet alles over hoe het kind zich na de puberteit ontwikkelt.
Deel bericht

Scholen schrappen buitenlandse excursies

19.11.15
De Eindhovense scholengemeenschap Augustinianum heeft het schoolreisje naar Londen, dat de komende dagen zou plaatsvinden, op het laatste moment geschrapt. Aanleiding zijn de aanslagen in Parijs en de onrust die dat heeft veroorzaakt bij ouders en leerkrachten.
Deel bericht

Hoe praat je met kinderen over Parijs

19.11.15
Ook op school gaan de gesprekken over Parijs. Trouw-columnist en docent René Kneyber weet dat het niet altijd de fijnste momenten zijn. Er komen
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)