Google maakt in ons brein ruimte voor creativiteit

17.12.15
iPad-scholen, gamification, de computer neemt in het onderwijs steeds nadrukkelijker zijn plek in. Wat zijn de gevaren? En waar liggen de kansen? Een gesprek met neurowetenschapper Harold Bekkering naar aanleiding van zijn boek ‘De lerende mens’.
Deel bericht

Van Dam baalt van Europees schoolfruit

17.12.15
Nederland is niet te spreken over de uitbreiding van het Europese melk- en fruitprogramma voor basisscholen. De Europese bewindslieden van Landbouw stemden daar maandag in grote meerderheid mee in.
Deel bericht

Ook taal- en interactiesubsidie voor vve

17.12.15
De subsidieregeling taal- en interactievaardigheden is in 2016 ook toegankelijk voor peuterspeelzalen en locaties voor voor- en vroegschoolse educatie.
Deel bericht

Rotterdam loopt achterstand onderwijsniveau in

17.12.15
Het Rotterdamse onderwijs zit in de lift. De Cito-scores en de resultaten op taal- en rekentoetsen stijgen.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)