Directeur-bestuurder Wim Littooij van het islamitische Avicenna College in Rotterdam moet per direct zijn werk neerleggen. Uit een integriteitsonderzoek blijkt dat hij zich ‘grensoverschrijdend’ en ‘onzuiver’ gedroeg, meldt NRC.
CodeSkillz is een Eindhovense startup die digitale lesmethodes ontwikkelt voor het voortgezet onderwijs. Het heeft tot doel om de volgende generaties voor te bereiden op de toekomst. CodeSkillz is in 2018 gestart en ontwikkelt zijn eerste lesmethode over Digitale Geletterdheid in co-creatie met vijf scholen uit de Brainport-regio.
De Internationale School in Eindhoven kan over enkele jaren doorgroeien naar 1500 leerlingen. Nu zijn dat er zo'n 1100. Het stadsbestuur wil er zes miljoen euro voor uittrekken om die groei mogelijk te maken. Dat deelde onderwijswethouder Stijn Steenbakkers (CDA) dinsdag mee aan de Eindhovense raad.
Iedereen is weer op school, maar dat wil nog niet zeggen dat alles weer is zoals het was. Integendeel. De 1,5 meter van de tieners tot de leerkrachten en ander personeel wordt nauwlettend in de gaten gehouden