03.07.25
Tien jaar geleden startten we op Jeugdbieb.nl, een initiatief waarin kinderen hun favoriete boeken en leestips delen met leeftijdsgenoten. Wat begon in Brabant, is uitgegroeid tot een landelijke bron van leesinspiratie. Kinderen op honderden scholen gebruiken de leestips in hun schoolbibliotheek of op de jeugdafdeling van de bibliotheek.
03.07.25
De HZ University of Applied Sciences, University College Roosevelt (UCR) en Scalda hebben een grote geldprijs gewonnen. De onderwijsinstellingen krijgen 800.000 euro van het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (NRO) als beloning voor hun samenwerking.
03.07.25
Docent Isabel Bekman uit Nieuw-Weerdinge heeft met haar team 1,2 miljoen euro gewonnen. Ze is één van de aanjagers van een simulatieruimte voor de opleiding verpleegkunde van hogeschool Windesheim in Zwolle. En dat initiatief krijgt de Nederlandse onderwijspremie, de hoogste nationale onderscheiding in het middelbaar beroepsonderwijs en hoger onderwijs.