Ontdek op 21 mei in een half uur hoe de methode Kwink voor sociaal-emotioneel leren jouw leerlingen helpt met een sociaal veilige groep. Projectleider Wouter Siebers laat in 30 minuten zien hoe Kwink eruitziet en waarom scholen hier enthousiast over zijn. Doe mee!
Op Dynamische Scholen staat bewegen centraal, ook buiten de gymles. Gymmeester Nick Keijser laat zien hoe spel, keuzevrijheid en fysieke activiteit kinderen helpen om met plezier te leren, samen te werken en respect voor elkaar te ontwikkelen.
Gelekte documenten onthullen hoe een prestigieuze technische universiteit in Moskou studenten opleidt voor cyberoperaties van de Russische militaire inlichtingendienst GRU. De geheime afdeling zou nauw samenwerken met beruchte Russische hackgroepen en talent gericht klaarstomen voor digitale spionage en aanvallen.
Universiteiten en scholen voeren gesprekken met hackersgroep ShinyHunters om publicatie van gestolen student- en docentgegevens te voorkomen. Na een inbraak bij onderwijsplatform Canvas zouden gegevens van honderden miljoenen gebruikers zijn buitgemaakt, waarna instellingen onder druk zijn gezet om losgeld te betalen.