29.05.13
Lerares Femke Gerritsen uit Enschede heeft de Ververs Award gewonnen. Deze prijs is voor vernieuwing in het onderwijs. De bekendmaking was dinsdagmiddag. Ze wint 500 euro. Gerritsen is kartrekker van de iPad-klas van het Bonhoeffer College.
29.05.13
In de periode dat ik nog een klas draaide had ik verschillende “niveaus” voor rekenen en taal in mijn groep. Zo was er ook een groepje leerlingen dat behoefte had aan pre-teaching t.b.v. rekenen. Deze leerlingen kregen aan de “instructietafel” uitleg/instructie over sommen die de volgende dag aan de orde kwamen. Ik denk dat uitlegfilmpjes hier ook heel goed voor te gebruiken zijn
29.05.13
De voorbereidingen voor de ITEM conferentie (dinsdag 21 en woensdag 22 januari 2014) en ITEM/BETT studiereis Londen 2014 (woensdag 22 tot vrijdag 24 januari 2014) zijn weer in gang gezet.