Jong geleerd

07.11.13
Bericht voor de jongste lezers (en hun ouders en docenten) van het tijdschrift Onze Taal. Vanaf januari komt er ook een kinderpagina in Onze Taal.
Deel bericht

Initiatieven voor tieneronderwijs moeten krachten bundelen

07.11.13
Naar schatting dertig schoolbesturen zijn op dit moment op een of andere manier bezig met ‘tieneronderwijs’. Dat zijn initiatieven die de overgang van basis- naar voortgezet onderwijs willen versoepelen door onderwijs als een doorlopende leerlijn aan te bieden. Het zou goed zijn als het tot een krachtenbundeling komt van die initiatiefnemers
Deel bericht

Wat je van ver haalt is lekker!

07.11.13
WINTERSWIJK - Pinda’s, koffiebonen en kokosnoot zijn enkele van de vele alledaagse producten waarmee ruim 7500 leerlingen van Gelderse basisscholen de komende weken kennismaken als ze aan de slag gaan met het lespakket ‘Tropische producten’ verzorgd door het Netwerk van Gelderse NME-Centra.
Deel bericht

Kernwaarde: op 14 november Dag van Respect

07.11.13
Doet u met uw school/scholen mee aan de Dag van Respect op donderdag 14 november? Op deze dag staat respect voor elkaar en voor onze omgeving in de schijnwerpers. Scholen kunnen een gastspreker uitnodigen die op basis van zijn of haar persoonlijke verhaal met de kinderen in gesprek gaat over respect.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)