Kook College Wijchen en basisschool de Peppel uit Beuningen zijn vorige week begonnen met het project Smaakbazen voor de groepen 7/8, een kookproject voor basisscholen. “We laten de kinderen kennis maken met gevarieerd eten, smaken en gezonde producten.
De AOb en andere vakbonden gaan starten met de onderhandelingen voor een nieuwe cao primair onderwijs 2014. In de AOb-inzet is er voor gekozen deze zéér uitgebreid op te stellen om zo tijdens de onderhandelingen voldoende keuzes te hebben om te komen tot een goed resultaat van uitruil.
Leerlingen van de Leidse basisschool De Arcade hebben vrijdag het filmproject van het UNICEF Kinderrechten Filmfestival in Leiden gewonnen. De jury vond de film De kinderontvoerders de beste van de veertien inzendingen.
PO-Raad en vakbonden starten maandag 11 november met onderhandelingen over de CAO PO 2014. Hier vindt u de inzet van de PO-Raad voor die onderhandelingen.Werkgevers moeten dat beleid zelf vormgeven, daartoe in staat gesteld door een cao die niet langer alles dicht regelt.