Zoevi zoekt het uit: wedstrijd zet informatievaardigheden op een speelse manier op de agenda

24.03.26
Jeugdbieb.nl lanceert de wedstrijd Zoevi zoekt het uit voor kinderen in groep 5 tot en met 8. Kinderen bedenken een originele vraag waar je het antwoord op kunt opzoeken. De wedstrijd is ook direct bruikbaar in de klas. Een gratis lesbrief begeleidt leerkrachten stap voor stap en past binnen één les.
Deel bericht

Koning opent Koningsspelen 2026 in Zeewolde

24.03.26
Zijne Majesteit de Koning geeft op 17 april het startsein voor de Koningsspelen bij twee scholen, waar sport, spel en een gezamenlijk ontbijt centraal staan. Met het thema ‘Iedereen plezier’ doen ruim een miljoen leerlingen mee in binnen- en buitenland.
Deel bericht

Gratis lente-werkboekjes Bobo en Okki

24.03.26
Het is weer lente! Tijd om aan de slag te gaan met de gratis lente-werkboekjes van Bobo en Okki, boordevol leuke en leerzame opdrachten voor groep 1 t/m 4!
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)