Nu eens niet alleen klagen over het lerarentekort maar ook komen met creatieve oplossingen die ook voor ons land zouden kunnnen werken.
Het lerarentekort doet me denken aan de mop van de man die zijn sleutel zoekt in het schijnsel van een lantaarn.
Ina Sjerps, de burgemeester van Harlingen, stelt volop vragen over de veiligheid van historische schepen en wil in gesprek met de lokale bruine vloot nadat een meisje overleed door een gebroken giek. ,,Je kan dit niet meer als een incident beschouwen. De bruine vloot is prachtig, maar het moet wel veilig.”
Op 1 november is de volgende mogelijkheid om een STAP-budget aan te vragen. Het geld dat beschikbaar was voor de aanvraagperiode die op 1 september begon, was op die dag al binnen enkele uren al op.
Veel ouders met kinderen die voor het eerst naar het voortgezet onderwijs gaan, is maandag een bijzondere dag. De start van het brugklasjaar is een spannende tijd met veel nieuwe prikkels voor alle partijen. De 45-jarige kinder- en gezinscoach Sissy Hermans uit Vlijmen geeft tips om de zorgen van ouders en kind hopelijk een beetje weg te nemen.
Wie zijn de duurzaamste docenten van Nederland? Dat is de vraag waar we tijdens de Duurzame Docentverkiezing antwoord op gaan krijgen. Deze zoektocht start vandaag, dus vanaf nu kan iedereen zich aanmelden of aangemeld worden!