Scholierenverkiezingen

07.03.22
De Scholierenverkiezingen voor de gemeenteraadsverkiezingen zijn van 28 februari tot en met 15 maart 2022. Docenten van vo en mbo kunnen zich gratis inschrijven. De docentenhandleiding voor de Scholierenverkiezingen is hier te downloaden.
Deel bericht

Ga ook aan de slag met Gezonde School

07.03.22
Wilt u op uw school aan de slag met een gezonde leefstijl? Dat kan altijd al via Gezondeschool.nl en is nu nog makkelijker met een steuntje in de rug! U kunt gebruik maken van één of meer stimuleringsregelingen. Daarmee ontvangt u een geldbedrag en soms advies en ondersteuning van een Gezonde School-adviseur. Tot 19 april heeft u de mogelijkheid om belangstelling kenbaar te maken voor één of meer stimuleringsregelingen.
Deel bericht

“Als er maar iemand voor de klas staat”

07.03.22
“Meldt u zich, als u iets kunt betekenen voor het onderwijs!” Deze oproep deed onderwijsminister Dennis Wiersma in de hoop het lerarentekort, het grootste hoofdpijndossier van zijn nieuwe ambt, op te lossen. Momenteel zijn er ruim 9000 fulltime lerarenbanen vacant. Hoe lossen scholen dit probleem op? We gaan op bezoek bij de Indische Buurtschool in Amsterdam die met een juf uit Suriname het probleem wil oplossen.
Deel bericht

Vandaag is een grote actie-dag voor Oekraïne

07.03.22
Op tv en de radio gaat het vandaag extra veel over Oekraïne, want het is een speciale actie-dag. Op deze dag wordt geld ingezameld voor de slachtoffers van de oorlog daar. Dat geld kun je storten op Giro555.
Deel bericht

Lekker naar Buiten!-bijdrage voor scholen is aan te vragen vanaf 7 maart

07.03.22
Vanaf maandag 7 maart tot en met dinsdag 19 april staat de Lekker naar Buiten! stimuleringsbijdrage voor scholen weer open. Voorafgaande jaren ging de regeling open in september, maar dat is nu verplaatst naar maart. Alle scholen in het primair, voorgezet en middelbaar beroepsonderwijs kunnen een aanvraag indienen.
Deel bericht
(Advertentie)
(Advertentie)